Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritat e Lartë LED të Gjirit > 200 Watt udhëhequr dritën e Lartë të Gjirit
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

200 Watt udhëhequr dritën e Lartë të Gjirit

Kategoritë e produkteve të 200 Watt udhëhequr dritën e Lartë të Gjirit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ufo ndriçoi dritën e lartë të gjirit , furnizuesit 200 Watt Led Lights Lartë Gjirit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të 200W Led Lights Bay Lartë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë 200 Watt udhëhequr dritën e Lartë të Gjirit furnizuesit

200 Watt Led High Bay Light është Depo Lehta, Punëtori Industriale High Bay LED Ndriçimi Fixture. Ufo ndriçoi dritën e lartë të gjirit siguron performancë të lartë, jetëgjatësi të gjatë dhe kursime të energjisë për të ndriçuar zona të mëdha komerciale dhe industriale. 200 Watt Led Lights Lartë Bay janë zëvendësim i madh ose zgjedhje të përmirësuar për halide metalike ekzistuese HID dhe dritë fluoreshente të lartë gji instalime. Përmirësimi i ZHEL mund të kursejë paratë tuaja në faturën e energjisë elektrike dhe të përmirësojë dukshmërinë dhe sigurinë e punëtorëve duke rritur produktivitetin.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim