Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Ndërrimi i Halidit me Metal > Ndërrimi i halidit të metalit 175w
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Ndërrimi i halidit të metalit 175w

Kategoritë e produkteve të Ndërrimi i halidit të metalit 175w , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ndërrimi i halidit të metalit 175W , furnizuesit Led 175 Watt / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Llambë e udhëhequr nga halide metalike 175W R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Ndërrimi i halidit të metalit 175w furnizuesit

Ndërrimi i halidit të metalit 175w   për llambat fshehura ofrojnë mundësi në post të lartë, pako mur dhe aplikime të lartë / të ulët gji për përmirësimet efikase të energjisë. 175 Watt Led Llamba zëvendësuese për shtyllat e postës, lartësitë e magazinave, shtyllat e sigurisë dhe dritat e sigurisë. 175W Metal halide Led llambë është projektuar për të përshtaten në ndeshjet ekzistuese fshehėn. Birier ` s drive zgjuar 175W Metal Halide Led Equivalen t është zgjidhja optimale për të përmirësuar halide metalike të ulët dhe të lartë ndeshjeve gji.

Kjo 50Watt, 6500lumen komerciale Metal Halide Led Replacemen është zëvendësim i përsosur për halide metalike të shtrenjta, llambat fluoreshente inkandeshente dhe kompakte. 60W Llamba të drurit Corn Corner kanë aplikime universale dhe mund të kursejnë deri në 80% të konsumit të energjisë elektrike krahasuar me HPS / HID / MH / INCANDESCENT / CFL dritat dhe fixtures ata janë zëvendësuar.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim