Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritat e Lartë LED të Gjirit > 150 Watt Led Lights Lartë Gjirit
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

150 Watt Led Lights Lartë Gjirit

Kategoritë e produkteve të 150 Watt Led Lights Lartë Gjirit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dritat e Gjirit të Lartë , furnizuesit 150 Watt Led Lights Lartë Gjirit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të 150W Led Lights lartë gjirin R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë 150 Watt Led Lights Lartë Gjirit furnizuesit

150 Watt Led Lights lartë gji janë   super të ndritshme, Lights High Bay zëvendësojë llambë halide metalike 400watts në tavan 18ft, më të ndritshme! 150W Dritat e Gjirit të Lartë   zëvëndësoni llambën halide të metalit 400watts të lartë, dhe më të ndritshme. 150W Led High Bay Lights janë shumë më shumë kursim të energjisë! Dritat e Gjirit të Lartë   janë   ETL Listuar, DLC kualifikuar, CE, RoHS

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim