Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > LED dritë me kanate > 150 Watt Led Light Canopy
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

150 Watt Led Light Canopy

Kategoritë e produkteve të 150 Watt Led Light Canopy , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Led kulm , furnizuesit Dritat e çatisë në natyrë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dritat e stringut të tendës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë 150 Watt Led Light Canopy furnizuesit

Kjo 150 Watt Led Canopy Light siguron 19500LM në 5000K White Daylight. Led kulm me ETL Listed dhe DLC Certified siguron cilësi të lartë dhe performancë. Seria e dritave të çatisë në natyrë është zgjedhja e parë për ndriçimin industrial dhe komercial në mjedise të ndryshme, siç janë stacioni i gazit, shtëpia, hyrjet, parkingjet, depot, hambaret, hedhjet dhe më shumë. Të gjithë tonë   Regjistrimet e dritës në tendë në natyrë janë IP65 të vlerësuarat.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim