Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Drita diellore në rrugë > 100w drita diellore në rrugë
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

100w drita diellore në rrugë

Kategoritë e produkteve të 100w drita diellore në rrugë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dritat e parkimit diellor , furnizuesit Drita diellore u ndriçua nga rruga / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Drita diellore të ndriçuara në rrugë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë 100w drita diellore në rrugë furnizuesit

Të mbështetur nga dielli, paneli diellor i avancuar industriale korrin energjinë e diellit dhe ruan në baterinë e qëndrueshme të litiumit. Aplikacionet 100w të Diellit të Rrugës janë të pafundme. Dritat e parkimit diellor mund të përdoren për: Ndriçim për sigurinë dhe sigurinë, ndriçimin e zonave rurale, Dock dritat, Ndriçimi i parkut, Ndriçimi i parkingut, Ndriçimi i parkut, Ndriçimi i rrugës, Ndriçimi i rrugëve, Ndriçimi i tranzitit, Ndriçimi i hapsirës, ​​Siguria ushtarake dhe civile e kështu me radhë.   Drita diellore e dritës është e listuar në listën e ce rohs.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim