Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Ndërrimi i Halidit me Metal > Zëvendësimi i Led Metal Halide 100w
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

Zëvendësimi i Led Metal Halide 100w

Kategoritë e produkteve të Zëvendësimi i Led Metal Halide 100w , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, 100 Watt Metal Halide Led Ndërrimi , furnizuesit Ndërrimi i Halidit Metalik 100W / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Led 100 Watt R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Zëvendësimi i Led Metal Halide 100w furnizuesit

100w Metal Halide Led Replacement është projektuar për ftohje më të mirë me madhësi më të madhe të ngrohjes alumini dhe ndërtuar në tifoz për të siguruar performancë të gjatë të jetës. Bulb vjen në 6000k temperatura të lehta, dhe ka një baze vidhosje E39 mjegull, duke e bërë atë një retrofit super lehtë LED dhe inkandeshente / metal-halide zëvendësimit.

100 Watt Metal Halide Led Zëvendësimi është tension i gjerë i hyrjes (AC100V-227V), kur futni tensionin e ulët (AC110V), Ajo ka nevojë për 1 deri në 2 sekonda për të përzënë furnizimin me energji IC. 100 Watt Led do të vazhdojë pa ndërprerje të menjëhershme. Tensioni i hyrjes dhe llambat duhet të përputhen, pas lidhjes së linjës së energjisë, ju lutemi sigurohuni që pjesa e instalimeve elektrike të jetë e izoluar. 100W Metal Halide Led Lam p është 5 vjet garanci

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim