Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
FU Ms. FU
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86--18318810054 Email:info@bbier.com
Home > Produkte > Dritat e Lartë LED të Gjirit > 100 Watt Led High Bay Light
Shërbimi Online
FU
Kontaktoni Tani

100 Watt Led High Bay Light

Kategoritë e produkteve të 100 Watt Led High Bay Light , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Llambë e Gjirit të Lartë , furnizuesit 100 Watt Led Lights Lartë Gjirit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të 100W Led Lights Lartë Gjirit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë 100 Watt Led High Bay Light furnizuesit

100 Watt Led High Bay Light është Magazina e Fabrikës Ndriçimi Industriale. Llambë e Gjirit të Lartë   është një dizajn i ri 'UFO Style', më i vogël në volum dhe peshë, më i qëndrueshëm dhe më efikas dizajni i ri është më kompakt pa sakrifikuar performancën. dhe llambë 100W High Bay   kursen faturën e energjisë elektrike dhe zëvendëson metalin e vjetër Halide, HID ose CFL me dritën e re UFO High Bay LED.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim